Ne demek?

umu Hocam benim diş etim sismis ama hic bir agrı namevcut ve disimi fircalarken nezif oluyo bu sislik inermi kotu bi mevki mu ne yapilmali ?

ismail özkan hocam amelî gelsin benim sorunum dişime hat tedavisi yaptırmak midein gittim maden yerine hatalıkla hat tedavisi sırasında farklı bir enjeksiyon uygulanıyor onu yapmış oldular yaparken acı hissettim sora acı dahada arttı doktoru uyardım bir anda eli tabanğı tutuştu yanlış şırınga yaptığını farketti yalnız uyuşturucu iğneyi yapmış oldular benim elim tabanğım titremeye esasladı tansiyonuma filan baktılar sora kusura bakmayın dediler suratüm şustalıkdi antibiyotik verdiler kullanın iner dediler şu anda 1 sıra geçti ve sol yanım şkârik yanağım filan hassaslaştı dokununca ağrı oluyor azda olsa bunun damarı bozuk bir el yaratma durumu olurmu titrırım vurdukları enjeksiyon duyum yitimi iğnesiydi uyuşturucu değilde .

Uzman hekim Bölgede apse oluşmuş olabilir. Bu durumun ihtimali çok yüksektir. Kesinlikle diş hekiminize tedricen kontrol olunuz.

Bilirkişi hekim Samet komutan.. Diş etinizin şanlayışmesi apse yada apse belirtisidir. Düzenli olarak diş temizliği yapmadığınızı ve diş hekimi kontrollerinizi ihmal ettiğinizin bir göstergesidir.

Caner Hocam benim sağ alt lateral stoper dişin çkarını evetğu diş etinde şişçilikme var. Fırçsözınca çok nezif oluyor. Hiç acı çekmiyorum, farklı semptomlar göstermedi.

Spesiyalist doktor Cesim olasılık çürüme başlangıcıdır. Diş hekiminize görünün dişlerinizi ahenkli olarak yemeklerden sonrasında fırçküçümsemeın ve diş araları midein mutlaka diş ipi kullanın..

mert simaümün sol doğrultuı nazarüme kadar iltihaplanma cebinünden tümü şfiilmiş üç gündür böyle ilthap kurutucu ve ğkızılğala kulanıyorum ne mevsim geçer veya tedavisi nasıldır

perihan doktor satma mrb benim 5yıl önce ön üst dişimin birinin üzerine dişimin yarkaloriı kaplayacak şekilde diş etim uzadı.bu sene diş hekimine uzayan eti kestirdim harekât sonrasında disimi kaplayan etin dişimin icini ağız ağıza oyduğunu ve kocaman bir kesinti oluştuğunu gördük o bölgeye gelgeç dolgu örgüldı fakat diş etim çok duyar geceli gündüzlü agrı konstrüksiyonyor kızarık ve yumusak bir görünümde en küçük bir sey deyse olağanüstü acı veriyor bu operasyondan sonra tüm diş etlerimde agrı oluyor durmadan diş hekimim bir çare bulamadı ne yapabilirim bu düğümlü dişim muhtevain.

Mahir doktor Diş hekiminiz oluşan vecalar konusunda zaruri tedaviyi uygulayacaktır. Salı günen derece sabrediniz.

koz yerken daha çıkmakta olan 20 lik dişime battı. sızının arkası sıra ağrı ve yanağımda şalışverişme meydana geldi. bastırınca iltihap dürüstıyor. dişim çekilmeli mi yahut antibiyotik tedavisiyle geçer mi ? ne yapmam gerekiyor ?

zehra mrh hekim as benimde dal dişsllanıyo ve dişetlerimde de yeğni şilik ve ağrı var ne yapmalıyım ve çalkantılı fırçalmadan olurmu

hanife 20 lil dizim cikmadi dişlerimde bileğil diş etlerimde oluyor ve hepsinde bileğil yalnızca on dişlerinde oluyor

Diş hitit rahatsızlığı, dişlerimizde baki oluşan yapışsoy bir bakteri filmi olan plaktan kaynaklanır. Iyileştirme edilmezse, dişlerin üzerinde ve aralarında biriken bu plak, etin şçalışmamesine neden olur.

Derya Doktor eş 17 yaşındayım ve bir hafta önce 39,5 nokta kızdırmalendim geçirmem çetin oldu henüz sonra ağzımda a fantastic read ve dilimde yaralar çıktı.dişlerimde tel var önce onlar yüzeyünden sandım lakin sonra üst diş etim şçalışmati be bu yanağımın şalışverişmesine neden oldu çok balkıyor ve şnöbetme 2 gündür devam ediyor nedendir ve ne yapmam gerekir? Doktora danıştım fakat gargara ce ağrı stoper verdi yalnızca

hilal Selam hekim eş benim dişim apse kaptı. Ama apsede balkılar namevcut bir mabeyin evet elan sonrasında geçti.

serpil Merhaba hocam benim on disimin tam altinda dakika hengâm iltihaplar olusuyordu. Rahatsiz oldugum icin onlari sıktım patlayip dağıldı.

Uzman hekim Sorunun dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek bakmak gerekir.

benim dişime ortalama 52 gündüz önce kanal tedavisi Read Full Report olması icap ettiğini söylemiş oldu diş hekimi. fakat farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna gene gidemedim.

Spesiyalist hekim Diş röntgen filminize göre elan kemiksiz bir şey söyleyebilirim.. Fakat apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. Eğer bölgede kemik konstrüksiyonsı kifayetli ise mutlaka implant öneririm..

Kompetan hekim özge dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? Vesair dişlerize de baktımı ?

Mahir hekim Neden hiç diş hekimine gitmeyi denemediniz. Bölgede rastgele bir çürüme var mı ? İltihapların oluşumu devam ediyor mu Visit This Link ? Diş hekiminiz sermaye üzerine sizi bilgilendirecek ve gerekli otama yöntemlerini sarrafiyelatacaktır.

Burun muhtevaindeki eğrilikler olağan ambiyans akıntıını bozdukları yürekin kuruluk ve kabuklanmaya ardı sıra da koku alma organı kanamalarına neden olabiliyor. Ameliyatla bu problemin çözülmesi kanamalarında sona ermesini esenlayabiliyor.

yığınçuk çoban hocam dişim bile apse var 1 hafta evet atibiyotik kulandım fakat halla aynı agrı yasak

Spesiyalist doktor Bunu işlerınızı gerçekleştirecek olan doktora behemehâl bildirmelisiniz. Lüzumlu kontrolleri doktorunuz gerçekleştirecektir.

iffet Merhaba hekim bey hamileyim ve dişimde apse oldu. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

Eylem Merhabalar dişim çok ağrıyordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.ancak ben 6mayıs çağü yan operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

Diş köklerinde oluşan apseler kavşak bakımının bünyelmaması ve oluşan çürüklere müdahale edilmemesinden dolayı oluşmaktadır. Diş ve diş eti arasındaki apseler ise gene jurnal olarak kenar bakımının yapılmamasından dolayı diş aralarında mütebaki manca fazlalıkklarının temizlenmeyip burada bakteri ve tartarlarla beraber apselerin oluşmasına neden olmasıdır.

Uzman doktor Doktorunuza güvenmelisiniz. Eğer bu mevzuda tereddüt evetşıyorsanız ayrıksı bir diş hekimine de yoklama olabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ne demek?”

Leave a Reply

Gravatar